Sanal Evrenler

Bugünün ve Yarının Teknolojisi Olan 3D MetaVerse’de Markanıza ve Size Keşfedilmeye Değer, Sınırlarını Sizin Belirlediğiniz, Yeni Fırsatları ve Yeni İletişim Türlerini İçeren Sanal Evrenler Oluşturuyoruz. 

Broşür

Hizmetlerimizin detayları ve çalışma şeklimizle alakalı bilgiler için lütfen broşürümüzü indiriniz.

BROCHURE.DOC
1.25M
BROCHURE.PDF
3.81M


SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN HAZIRIZ

Danışmak istediğiniz konular için lütfen bizimle iletişime geçin.

Markanız İçin Sanal Evrenler Tasarlıyoruz

Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ve internet altyapısı ile birlikte fiziki dünyanın sahip olduğu yeteneklerin, günümüz insanının ve markalarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirerek 3D yapıda MetaVerse’e aktarıyoruz.

Fiziki Dünyanın sahip olduğu sınırlı imkanların ve yeteneklerin aksine mekansal anlamda sınırların olmadığı, hızlıca yenilenebilen, geliştirilebilen ve yatırım geri dönüşümünü çok daha kısa sürede sağlayacak olan kapsamlı platformlar yaratıyoruz.

Sanal Fuar

Şirketler arası toplantılar, lansman ve tanıtım çalışmalarını, kurum içi ekiplerinize, personellerinize yönelik toplantı, kongre, seminer, webinar vb. organizasyonlarınızı 3D tasarımlar ve oyunlaştırma teknolojilerini kullanarak dijital dünyaya taşıyoruz.

Sanal Etkinlik

Markanızı veya müşterilerinizi fiziki mekanların sınırlarından, zorunluluklarından kurtaran, sınırsız alternatifler ve imkanlar sunan, sizler için geleceği kurgulayan, 3D tasarımlar ve oyunlaştırma teknolojileriyle sanal fuar projeleri geliştiriyoruz.

Sanal Showroom

Yeni normal iş dünyasında markanızın en önemli vitrin alanı olan showroomlarınızı 3D tasarımlar ve oyunlaştırma teknolojileri kullanarak dikkat çekici ve markanıza değer katacak şekilde dijital dünyaya taşıyoruz.

AR & VR Uygulamaları

Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik teknolojileri kullanılarak oyunlar, tanıtım kampanyaları, simülasyon ve eğitim yazılımları geliştiriyoruz.

Kurumsal Oyunlar

Kurumsal hedeflere ulaşmak ve personellerin güncel kalmalarını sağlamak adına oyunlaştırılmış eğitim ve oyun yazlımları geliştiriyoruz.